Co przyniesie ten tydzień? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy!

08 Maja 2017

Sprawdź, co wydarzy się w najbliższych dniach!

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Kolejny raz przyjaciółka wystawi cię do wiatru. Wyciągnij wnioski. W drugiej połowie tygodnia znajdź czas dla rodziny. Niedziela zaskoczy cię przyjemną, choć niespodziewaną wiadomością.
Miłość i seks: W miłości kiepski okres. Jeśli jesteś w związku, to partner zajmie się swoimi sprawami, a na ciebie już nie starczy czasu. Postaraj się go zrozumieć i nie rób mu z tego powodu wyrzutów. Wkrótce sytuacja wróci do normy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się niedawno widziałaś, pomimo obietnic nie zadzwoni. W okolicach weekendu przez przypadek na siebie wpadniecie. Bądź miła, ale nie przesadzaj z wylewnością.
Kariera i pieniądze: W pracy niestety kiepski czas. Poróżnisz się ze współpracowniczką, a koledzy staną po jej stronie. Słaba atmosfera potrwa aż do weekendu. Nie bierz nadgodzin, bo tylko pogłębisz swoją frustrację.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz rozkojarzona i zaczniesz zaniedbywać ważne sprawy. Pod koniec tygodnia nawarstwią się także domowe obowiązki. Twoje weekendowe plany ulegną zmianie. Zamiast się bawić w klubie ze znajomymi, czas spędzisz na nadrabianiu zaległości.
Miłość i seks: W miłości świetny okres dla singielek. Zmienisz swoje podejście do mężczyzn i zamiast wymagać od siebie, zaczniesz więcej oczekiwać od swojego wielbiciela. Podziała to na niego jak motor napędzający. Masz faceta? Usłyszysz od niego słowa, które rozwieją twoje obawy. Przestaniesz go tratować jak kogoś, z kim i tak kiedyś się rozstaniesz. Wreszcie uwierzysz, że może się wam udać.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Będziesz musiała się trochę postarać, ale dzięki uporowi uda ci się osiągnąć cel. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz