Horoskop tygodniowy 08.01. - 14.01.

08 Stycznia 2018

Wróżka Nunila zdradza, co przyniesie ten tydzień.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Początek roku da ci mocno w kość. Seria kilku niefortunnych wydarzeń sprawi, że poczujesz się przytłoczona obowiązkami i wpadniesz w kiepski nastój. Z pomocą przyjdą ci przyjaciółki, na które zawsze możesz liczyć.
Związki i seks: Otrzymasz nietypową wiadomość od chłopaka, na którego już jakiś czas temu zwróciłaś uwagę. Dotąd myślałaś, że on nie jest tobą zainteresowany, a tu taka niespodzianka. Masz partnera? Zaproś go do kina albo do kawiarni. Będzie to miła odmiana od codzienności. Nie pozwólcie, by zgubiła was rutyna.
Kariera i pieniądze: Nie przejmuj się brakiem gotówki, to chwilowe i prędko minie. Uważaj tylko na wyprzedażach, bo możesz wydać za dużo. Nie kupuj czegoś tylko dlatego, że jest tanie. Zastanów się, czy będziesz miała z tego pożytek.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W tym tygodniu pozwól sobie na więcej luzu. W ostatnim czasie byłaś nieco spięta – najwyższa pora to zmienić i zadbać o własny komfort psychiczny. Umów się z koleżanką i nie pędź do obowiązków, nie pali się.
Związki i seks: Partner powie ci o sobie coś, co cię bardzo zaskoczy. Zyska w twoich oczach. Dojdziesz do wniosku, że masz obok siebie skarb i wszelkie wątpliwości, które cię prześladowały, odejdą w niepamięć. Jesteś singielką? Szykują się niewielkie, choć ważne zmiany. W twoim życiu pojawi się nowy mężczyzna, który przyciągnie twoją uwagę – a ty jego. Zbliżycie się do siebie.
Kariera i pieniądze: Będziesz jeszcze odczuwać skutki świątecznych wydatków, ale bądź spokojna. Powoli zaczniesz odbijać się od dna, a na twoje konto wkrótce wpłynie większa kwota.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz