Horoskop tygodniowy 07.11. - 13.11.

07 Listopada 2016

Przekonaj się, co przyniesie ten tydzień.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Spotka cię stresująca sytuacja, która zakończy się dobrze dla ciebie. Niestety ktoś z twojego otoczenia będzie poszkodowany. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Czasami nie da się wszystkiego pogodzić.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej emocji. Możesz spodziewać się przypływu pożądania ze strony partnera. Nabierzecie ochoty na eksperymenty i otworzycie nowy rozdział w waszym życiu erotycznym. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Raka przerodzi się w romans. Wasza historia nie zakończy się związkiem, ale sprawi, że poczujesz się bardzo atrakcyjnie.

Kariera i pieniądze: Zadbaj o sprawy finansowe i zacznij kontrolować wydatki. Twoja rozrzutność przyzwyczaja cię do złych nawyków. Dzisiaj cię stać na zachcianki, ale licz się z ryzykiem, że wkrótce sytuacja może się zmienić.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Spotka cię miła niespodziana, która poprawi ci nastrój. Odzyskasz nadzieję, że wszystko może się jeszcze udać, jeżeli zaczniesz nad tym pracować. Weekend dla odmiany spędzisz spokojnie w domowym zaciszu.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie miał dla ciebie mniej czasu. Zaakceptuj ten stan rzeczy, zwłaszcza że ostatnio wasze życie kręciło się wokół ciebie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś romantyczną przygodę, odezwie się do ciebie. Pozwól mu się wytłumaczyć. Okaże się, że mylnie zinterpretowałaś jego zachowanie w przeszłości.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie zgadzaj się na złe warunki i rozejrzyj się za nowym zajęciem. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz