Horoskop tygodniowy 07.08. - 13.08.

07 Sierpnia 2017

Przekonaj się, co może spotkać Cię w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W pierwszej połowie tygodnia kwestia związana ze sprawami rodzinnymi nie będzie dawała ci spokoju. Trudno będzie ci się skupić i wyluzować, a zdenerwowanie pogłębi ostra rozmowa z domownikiem. W okolicach weekendu uda ci się rozwiązać konflikt raz na zawsze. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.
Miłość i seks: W miłości bez zmian, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Spędzisz z partnerem przewidywalny tydzień, ale nie będziecie się nudzić. Będzie miło i wesoło. Jesteś singielką? Odezwie się do ciebie twój eks. Będziesz zaskoczona, ale nie wywoła to w tobie większych emocji. Twoja reakcja będzie dowodem na to, że nic już do niego nie czujesz.
Kariera i pieniądze: Przed tobą dużo pracy. Będziesz musiała nadrobić zaległości i z najtrudniejszymi obowiązkami zostaniesz sama. W czwartek szef zwróci ci uwagę, a twoja wytrzymałość zawiśnie na włosku. Nie daj się sprowokować, bo będziesz tego żałować.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wyluzujesz się i nabierzesz ochoty na zabawę. Odłożysz domowe obowiązki na bok i przypomnisz o sobie znajomym. Weekend spędzisz, bawiąc się do białego rana. W niedzielę uważaj za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner skomplementuje twoją koleżankę. Tym razem zabraknie ci dystansu i zamiast puścić to koło uszu, weźmiesz jego słowa sobie do serca. Staniesz się podejrzliwa i wyczulona na podobne pochwały. Niepotrzebnie. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod żywiołu Wody. Jego zmienna natura zaintryguje cię i sprawi, że nie będziesz potrafiła przestać o nim myśleć.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym cisza. Osoby, które coś ci obiecały, zapadną się pod ziemię, a ty znajdziesz się w stanie zawieszenia. Czekanie przerwie czwartkowy telefon.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz