Horoskop tygodniowy: Waga pokłóci się z ukochanym, a u Wodnika niewykluczone zaręczyny!

07 Maja 2018

Co przyniesie maj? Czego się spodziewać? Zajrzyj do swojego aktualnego horoskopu.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień, w którym uda ci się zrealizować odłożone na później sprawy i nadrobić kontakty towarzyskie. Twoje samopoczucie ulegnie znacznej poprawie.
Związki i seks: Partner da ci do zrozumienia, że chce przejść na wyższy poziom w związku. Porozmawiajcie o tym otwarcie – okaże się, że szybko osiągnięcie porozumienie. Jesteś singielką? Nie wpadaj w euforię z powodu kilku komplementów, jakie usłyszysz od seryjnego podrywacza – to nie jest kandydat na stałego partnera.
Kariera i finanse: W pracy szykuje się wybuch kreatywności. Będziesz miała głowę pełną pomysłów i wielką chęć, by je wszystkie zrealizować. Szef to zauważy i doceni.

Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Porozmawiaj z bliskimi o ich sytuacji materialnej. Ktoś z ważnych w twoim życiu osób wpadł w niemałe kłopoty – wspólnie uda się wam znaleźć rozwiązanie. Twoje wsparcie okaże się bezcenne.
Związki i seks: W sprawach sercowych nagłe ożywienie. Spodziewaj się wiele komplementów ze strony partnera, który będzie teraz wobec ciebie bardzo czuły. Natomiast singielki otrzymają niejedno zaproszenie na randkę. Jedna z nich okaże się szczególna.
Kariera i finanse: Jeśli czekają cię niespodziewane wydatki, postaraj się nie zadłużać. Dobrym rozwiązaniem będzie znalezienie pomysłu na zdobycie dodatkowej gotówki. Poszukaj prac zleconych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-07 08:50:14

Bzdury! Nie wiem czemu to czytam...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1