Twój horoskop tygodniowy ♥

06 Listopada 2017

Wróżka Nunila odkrywa karty na najbliższe dni.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Spotka cię coś zawstydzającego. Będziesz głównym bohaterem tego zajścia i po wszystkim trudno ci będzie dojść do siebie. Osoba bliska twojemu sercu zachowa się wzorcowo, bagatelizując całe zajście. Niestety mimo szczerych chęci trudno ci będzie o tym zapomnieć.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie zapracowany. Zadbaj o niego w tych dniach. Nawet nie wiesz, ile może znaczyć naszykowanie drugiego śniadania. Życie składa się z drobiazgów i miłość także. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który na co dzień nie lubi wyróżniać się z tłumu. W jego przypadku to nie brak pewności siebie, lecz powściągliwość. Facet z taką cechą pozwoli ci rozkwitnąć.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej niż ostatnio, ale nie z twojej winy. Przyjaciółka poprosi cię o pomoc i choć nie będzie ci to na rękę, twoja ewentualna odmowa zaważy na waszej znajomości. Szkoda by było się rozstać z tak błahego powodu.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Twoją największą wadą okaże się niepunktualność. Mimo szczerych chęci nie uda ci się zdążyć na czas tam, gdzie będziesz bardzo potrzebna. Przegapisz coś ważnego i stracisz dużą szansę. Wyciągnij z tego wnioski.
Miłość i seks: W miłości przychylność planet. Jeśli jesteś w związku, to między tobą a partnerem zrodzi się coś wyjątkowego. Będzie to pyszny koktajl z miłości, przyjaźni i namiętności. Rozkoszujcie się nim do syta. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio zawrócił ci w głowie, zaproponuje spotkanie. Będziesz w siódmym niebie. Wasza randka okaże się niezapomniana.
Kariera i pieniądze: Przed tobą luźny tydzień. Przełożeni nie będą od ciebie zbyt wiele wymagać i zaczniesz wywiązywać się ze wszystkiego na czas. Rób to, nie rzucając się w oczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz