Horoskop tygodniowy 06.06 - 12.06

06 Czerwca 2016

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uważaj na ludzi, którym się zwierzasz. Bądź mniej wylewna niż zwykle i nie dziel się wstydliwymi sekretami, nawet jeśli odczuwasz potrzebę wygadania się. W najbliższych dniach zabraknie ci intuicji i możesz zaufać komuś, kto z chęcią wykorzysta zdobyte informacje.

Miłość i seks: Barany w stałych związkach będą mogły liczyć na przychylność Wenus. Dojdziecie do konsensusu z partnerem w sprawie związanej z finansami i zaczniecie od nowa budować wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Powietrza zwróci na ciebie uwagę. Nie popełnij teraz błędu i pokaż się z jak najlepszej strony. Dla tego faceta warto się postarać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Bądź kowalem własnego losu i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Zwróć uwagę na ubranie. Świadomość, że świetnie wyglądasz, pomoże ci nabrać pewności siebie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Dostaniesz wiadomość, która popsuje ci humor. Nie będzie to nic ważnego, ale nie uda ci się nabrać dystansu do całej sprawy i zaczniesz się zamartwiać. Porozmawiaj na ten temat z kimś bliskim. Okaże się, że problem tkwi w błędnej interpretacji.

Miłość i seks: W miłości czas uniesienia. W związku przypomnisz sobie, jak bardzo kochasz swojego partnera i zapomnisz o tym, co było nie tak. Wasza relacja rozkwitnie na nowo. Jesteś singielką? Czeka cię randka, której przebieg przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Z towarzyskiego spotkania przerodzi się ona w romantyczną przygodę. Możesz spodziewać się romansu. 

Kariera i pieniądze: Będziesz miała mniej pracy. Szef przekaże część twoich obowiązków nowemu pracownikowi, a ty wreszcie nadrobisz zaległości. Środa sprzyja zawieraniu umów z bankami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

lato wie
(Ocena: 2)
2016-06-06 16:02:52

re: Horoskop tygodniowy 06.06 - 12.06

mogę się założyć, że horoskop dla byka-tygodniowy się nie sprawdzi, bo pisała go sprzątaczka, a nie nawet marny astrolog czy tarocista/tka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1