Horoskop tygodniowy 06.03. - 12.03.

06 Marca 2017

Sprawdź, co przyniesie nadchodzący tydzień.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi. Wreszcie poczujesz się doceniona, a miłe słowa, które usłyszysz, sprawią, że uwierzysz w siebie. W niedzielę uważaj na drodze. Możesz stać się ofiarą nieopierzonego kierowcy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej szczęścia, zwłaszcza jeśli ci go do tej pory brakowało. Mężczyzna bliski twojemu sercu zaangażuje się w wasz związek, a ty poczujesz, że masz przy sobie kogoś, komu naprawdę na tobie zależy. Spędzicie razem bardzo miłe chwile, dzięki którym zapomnisz o troskach dnia powszedniego.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź koleżeńska nawet dla osób, które działają ci na nerwy. Bycie dobrym człowiekiem popłaca nawet na polu zawodowym. Przyjdzie kiedyś czas, gdy sama będziesz potrzebowała pomocy i wtedy los się od ciebie nie odwróci.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Problemy dnia powszedniego wydadzą się łatwiejsze i w każdej sytuacji nauczysz się dostrzegać pozytywny aspekt. W sobotę spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku nie będzie się działo najlepiej. Twój ukochany stanie się nerwowy i dojdzie między wami do przykrej kłótni. Nie dolewaj oliwy do ognia i spędźcie chociaż jeden wieczór bez siebie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Wody zainteresuje się tobą. Dowiesz się o tym od jego koleżanki. Nie rób pierwszego kroku, ale ośmiel go życzliwością i szczerym uśmiechem.

Kariera i pieniądze: W pracy ciężki tydzień. Będziesz musiała robić kilka rzeczy naraz i nikt ci w tym nie pomoże. Bądź systematyczna i nie odkładaj niczego na później. Gdy narobisz sobie zaległości, prędzej czy później popełnisz błąd.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Roksi
(Ocena: 5)
2017-03-08 19:34:00

Dla wszystkich zainteresowanych wróżbami i ezoteryką - od tego i wydawania na to pieniędzy można się uzależnić. A czasem naprawdę łatwo oskubać sobie portfel na własne życzenie. Szczególnie, jeśli kupuje się coś co w markecie kosztuje kilka razy mniej... Poczytajcie: eva-hl.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1