Horoskop tygodniowy 06.02. - 12.02.

06 Lutego 2017

Przekonaj się, co przyniosą kolejne dni tego tygodnia.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni przyniosą ci dużo wrażeń, ale mimo braku wytchnienia, uda ci się zrealizować swój tygodniowy plan. Będziesz z siebie zadowolona, co przełoży się na twoje samopoczucie. Czwartek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Zawrócisz w głowie mężczyźnie spod żywiołu Ziemi. Świadomość, że mu się podobasz, sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie. Zaczniesz wykorzystywać jego słabość do ciebie, ale bardzo szybko obróci się to przeciwko tobie. Spotka cię przykra sytuacja, której sama będziesz sobie winna.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz czempionem w tym, co robisz, i wyprzedzisz konkurencję tak, że już nikt cię nie dogoni. Sukces gwarantowany.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie wszystkie sprawy będą szły po twojej myśli, ale z tą najważniejszą poradzisz sobie wzorowo. Uporasz się także z dolegliwościami zdrowotnymi i znów poczujesz się jak nastolatka.

Miłość i seks: W miłości drobne nieporozumienie. Pokłócisz się z bliskim mężczyzną bez powodu, ale sprzeczka urośnie do rangi poważnego konfliktu. Wasza relacja bardzo na tym ucierpi. Pod koniec tygodnia uda się wam poważnie porozmawiać. Wyjaśnicie sobie parę spraw, ale niesmak po ostatnich wydarzeniach zostanie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zacznie ci brakować pieniędzy i będziesz musiała poprosić o pomoc kogoś bliskiego. Schowaj dumę do kieszeni i zrób to jak najszybciej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

aga
(Ocena: 5)
2017-02-10 19:32:00

Niestety horoskop się sprawdził :o :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1