Horoskop tygodniowy 05.12 - 11.12

05 Grudnia 2016

Najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Postaraj się być mniej surowa dla siebie i innych. Zbyt wiele wymagasz, zapominając, że wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Gdy pozwolisz sobie czasem na małą odskocznię, twoje życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Miłość i seks: W sprawach sercowych niekorzystny okres. Dojdziesz do wniosku, że najlepiej czujesz się we własnym towarzystwie, a kontakt z mężczyznami kosztuje cię więcej nerwów niż przyjemności. Staniesz się niezależna, ale tym samym bardziej samotna. Uciekniesz w przelotne flirty i krótkotrwałe znajomości nastawione na jedno. Uważaj, żeby się nie sparzyć. Kolejne niepowodzenie może cię zaboleć.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pierwsza połowa tygodnia nie przyniesie zbyt wiele sukcesów. Im bliżej weekendu, tym atmosfera w firmie stanie się przyjemniejsza. W piątek usłyszysz coś miłego na swój temat od współpracownika.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie zdolności, które będziesz mogła wykorzystać na co dzień. Nowe umiejętności nie tylko ułatwią ci życie, ale także je wzbogacą. Środa to dobry dzień na załatwienie spraw urzędowych. Ludzie będą ci przychylni i życzliwi.

Miłość i seks: W miłości dobry okres. W związku dostaniesz od partnera to, na czym od dawna ci zależało. Uspokoisz się i staniesz się bardziej czuła zarówno na co dzień, jak i w sypialni. Wasza relacja bardzo na tym zyska. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Wodnika. To ambitny facet, przy którym poczujesz się jak prawdziwa kobieta. Poznasz go w miejscu związanym z podróżami.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj, by nie popełnić błędu. Będziesz obserwowana przez osobę, która ma bliski kontakt z twoim przełożonym. Porządek wpływa na koncentrację. Posprzątaj biurko.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz