Horoskop tygodniowy 05.06. - 11.06.

05 Czerwca 2017

Na co uważać w tym tygodniu? Co przyniosą najbliższe dni? Dowiedz się z horoskopu dla swojego znaku zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz, że marnujesz swój potencjał. I słusznie. Zbyt wiele spraw, na których się skupiasz, nie jest wartych twojego czasu. Zmień swoje myślenie i postępowanie. Młodość nie jest wieczna.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój ukochany sprawi ci przykrość. Nie tłum tego w sobie i powiedz mu o tym, nawet jeśli ci głupio. Faceci nie są zbyt domyślni i twój partner nie stanowi wyjątku od tej reguły. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, z którym łączą cię zawodowe stosunki. Wasza relacja będzie trudna i zarazem podniecająca. Czeka cię miłosna rewolucja.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia lepiej nie wychodź się przed szereg, nawet jeśli będziesz miała rację. Czasami lepiej zamilknąć niż powiedzieć coś pochopnego.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Początek tygodnia przywita cię miłą niespodzianką. Nie będzie to nic spektakularnego, ale wystarczy, byś poczuła się szczęśliwa. Piątek nie sprzyja podróżom. Jeśli planowałaś wycieczkę, przełóż ją na inny dzień.
Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Porozumiesz się z partnerem w spokojnym, pełnym zrozumienia języku. Weekend spędzicie w wyjątkowej atmosferze. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który od dawna się do ciebie uśmiecha. Wystarczy jeden gest z twojej strony, by padł do twoich stóp.
Kariera i pieniądze: W finansach lepszy czas. Będziesz miała mniej wydatków i więcej nadprogramowej gotówki. W środę zagraj w totolotka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz