Horoskop tygodniowy: Lew usłyszy zaskakujące wyznanie, a Rak ma szansę na spory zarobek

05 Marca 2018

Co czeka Cię w miłości, finansach i sprawach towarzyskich? Dowiedz się ze swojego horoskopu!

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Znowu odezwą się dawne kompleksy i brak pewności siebie. Zaczniesz przejmować się błahostkami i zwracać uwagę na każde wypowiedziane pod twoim adresem słowo. Porozmawiaj o tym z przyjaciółką.
Związki i seks: Koleżance, która będzie wtrącać się w twój związek, powiedz, żeby pilnowała swoich spraw. Należało zrobić to dużo wcześniej – teraz to naprawdę ostatni dzwonek. Jesteś singielką? W twoim życiu szykuje się wielka rewolucja! Przygotuj się na nią, bo będzie się działo.
Kariera i pieniądze: Nadchodzące dni nie będą sprzyjały podejmowaniu ważnych decyzji finansowych, dlatego lepiej powstrzymaj się przed wizytą w banku, bo może okazać się, że tylko zmarnujesz tam czas. W pracy stabilizacja, a czasami nawet nuda.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: To nie będzie nudny tydzień. Czeka cię wiele okazji do spotkań towarzyskich i dużo przyjemności. Pilnuj się tylko, by nie przesadzić z alkoholem – to byłby błąd.
Związki i seks: Partner w najbliższych dniach będzie dość nerwowy, więc lepiej nie prowokuj dwuznacznych sytuacji i nie wypytuj go o wszystko. Jeśli nadepniesz mu na odcisk, może zrobić się bardzo nieprzyjemnie. Jesteś singielką? Odwiedź miejsce związane z kulturą – gwiazdy wskazują, że możesz poznać tam kogoś niebywale interesującego.
Kariera i finanse: Pomyśl o dodatkowym szkoleniu albo kursie, który mógłby podnieść twoje kwalifikacje. Twój umysł będzie teraz wyjątkowo chłonny, więc warto to wykorzystać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-05 13:13:16

kocham Wasze horoskopy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1