Horoskop tygodniowy 05.02. - 11.02.

05 Lutego 2018

Przekonaj się już dziś, co wydarzy się w tym tygodniu.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Porozmawiaj z koleżanką, która chce ci się zwierzyć. Jej potrzebę bliskiego kontaktu z kimś, komu ufa, wyczujesz od razu. Okaże się, że nadajecie na tych samych falach. Warto pielęgnować tę znajomość.
Związki i seks: To będzie tydzień pełen uczuciowych niespodzianek. Jeśli masz partnera, spodziewaj się ciekawego zwrotu w waszej relacji. Jeśli natomiast jesteś singielką, czeka cię inspirujące spotkanie z ciekawym mężczyzną – może z tego wyniknąć coś ciekawego. Tylko nie obiecuj sobie od razu zbyt wiele.
Kariera i finanse: Pojawi się szansa na lepszy zarobek, ale będziesz się wahać. Niepotrzebnie. To okazja, która szybko się nie powtórzy. Rozłóż siły i zmierz się z tym zadaniem – będziesz zadowolona z efektów.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz musiała uważać na zdrowie. Twoja odporność spadnie, więc zadbaj o siebie i ubieraj się stosownie do pogody. Unikaj szczególnie skupisk ludzi i daruj sobie imprezowanie.
Związki i seks: Bądź ostrożna. W relacji z niedawno poznanym mężczyzną postanowisz rzucić się na głęboką wodę, a to nie będzie dobry pomysł. Zachowaj ostrożność. Masz partnera? Zorganizuj dla was czas w wolny wieczór. Zróbcie coś, czego nie robiliście od dawna, a w waszym związku od razu wzrośnie temperatura.
Kariera i finanse: W pracy będziesz musiała szczególnie się wykazać – szef ma cię teraz na celowniku i nie wybaczy ci zaniedbania. Podnieś sobie wyżej poprzeczkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-05 08:24:29

Horoskop na papilocie - zawsze ok! :) Czasami dobrze jest się pośmiać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-05 14:55:14

Nie wiem czy to zwykla kwestia przypadku,ale mnie niejednokrotnie sie sprawdzil :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-06 13:48:13

Właśnie o dziwo mnie od 3 tygodni się sprawdza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1