Twój horoskop tygodniowy ♥

04 Grudnia 2017

Co wydarzy się w tym tygodniu? Dowiedz się z horoskopu dla swojego znaku zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Ten tydzień będzie spokojny. Szczęśliwie ominą cię wszelkie nieprzyjemności i nawet znajoma, z którą dotąd było ci nie po drodze, stanie się względem ciebie bardziej przychylna. Dobra passa będzie trwała dłuższy czas.
Miłość i seks: W związku również spokój. Twoja wybuchowa natura chwilowo złagodnieje, co zauważy partner i sam stanie się wobec ciebie łagodny – to wszystko z korzyścią wpłynie na wasz związek. Jesteś singielką? Mikołajki spędź w gronie przyjaciół. Możliwe, że na horyzoncie pojawi się ktoś szczególny. Nie dawaj mu kosza.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz sobie mogła pozwolić na odrobinę szaleństwa, ale nie strać czujności i zdrowego rozsądku. Zbliżają się święta, więc lepiej zacznij o nich myśleć, zamiast wydawać pieniądze bez opamiętania.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Usłyszysz kilka gorzkich słów na swój temat, co podkopie twoją pewność siebie. Spróbuj przeanalizować to, co usłyszałaś i wyciągnąć wnioski. Zamykanie się w sobie nie będzie najlepszym rozwiązaniem.
Miłość i seks: Będziesz mogła liczyć na swojego partnera. Przekonasz się, że wbrew temu, co czasem ci się wydaje, to odpowiedzialny facet, który wie, jak o ciebie zadbać. Jesteś singielką? To się w tym tygodniu nie zmieni, ale miej oczy szeroko otwarte. Każda nowa znajomość może być zalążkiem pięknej przyjaźni – albo czegoś więcej.
Kariera i pieniądze: Wykaż się w pracy. Nawet jeśli to tylko zlecenie dodatkowe, warto pokazać, że jesteś wartościowym i kreatywnym pracownikiem, a zaprocentuje to w przyszłości. Przekonasz się o tym szybciej, niż możesz się spodziewać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz