Horoskop tygodniowy 04.09. - 10.09.

04 Września 2017

Co przyniesie ten tydzień? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Odkryjesz w sobie kulinarny talent. Swoimi wypiekami zachwycisz bliskich, a także zdobędziesz czyjąś sympatię zgodnie z porzekadłem: przez żołądek do serca. W drugiej połowie tygodnia będziesz musiała zająć się sprawami, które do tej pory odkładałaś.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach będziesz go bardzo potrzebować. Nie wstydź się mu o tym powiedzieć. Kierując się dumą, tylko pozornie wygrywasz. Szczerość w związku popłaca. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zacznie się do ciebie zalecać. Nie traktuj tego jako żart, bo ten facet naprawdę się w tobie podkochuje, tylko nie umie tego odpowiednio wyrazić.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym porażki i sukcesy. Biznesowa rozmowa, którą przeprowadzisz na początku tygodnia, nie pójdzie po twojej myśli. Na duchu podniesie cię sytuacja z okolic czwartku.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz miała dużo spraw na głowie, ale wyjdzie ci to na dobre. Nie będziesz miała czasu na melancholię i rozmyślania, a w twoim życiu zrobi się trochę weselej. W sobotę pojedź na wycieczkę rowerową.
Miłość i seks: Masz faceta? Otworzysz się przed nim i powiesz o sprawach, które do tej pory trzymałaś zamknięte w swoim sercu. Zrzucisz z siebie spory ciężar, a ukochany doceni fakt, że stał się powiernikiem twoich sekretów. Jesteś singielką? Spotkasz mężczyznę, z którym kiedyś romansowałaś. Pod wpływem impulsu umówicie się na randkę. Nie odwołuj tego spotkania. Może być ciekawie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym niewielka, ale dotkliwa porażka. Twoja pewność siebie spadnie i zaczniesz się bać o swoją przyszłość. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jowisz i Merkury czuwają nad twoją sytuacją.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz