Twój horoskop tygodniowy❣

04 Czerwca 2018

Co wydarzy się w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Staniesz się płaczliwa i sentymentalna. W rozładowaniu emocji pomoże ci aktywność fizyczna, zwłaszcza na świeżym powietrzu.
Związki i seks: Pewien mężczyzna może na opak odczytać twoje intencje i uznać, że jesteś nim zainteresowana. Uważaj zwłaszcza na mowę ciała. Jesteś w związku? Nie miej partnerowi za złe, że często kontaktuje się ze swoją matką. To dobrze o nim świadczy i nie szkodzi waszej relacji.
Kariera i finanse: Zacznij oglądać każdą wydaną złotówkę dwa razy, w przeciwnym wypadku możesz wpaść w finansowe tarapaty. Uważaj zwłaszcza na promocje w sieciówkach.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czeka cię lekki spadek formy. Trudno będzie ci tryskać teraz humorem i wiele spraw ujrzysz w ciemnych barwach. Na szczęście to minie, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Już pod koniec tygodnia poczujesz się lepiej.
Związki i seks: Jesteś singielką? Niewykluczone platoniczne uczucie, z którego będziesz musiała się szybko otrząsnąć – ta relacja niestety nie ma przyszłości. Masz partnera? W weekend skorzystajcie z przychylności pogody i zróbcie sobie wycieczkę na łono natury.
Kariera i finanse: Postaraj się nie mieszać spraw zawodowych z osobistymi. To nigdy nie jest mile widziane, a możesz zyskać opinię osoby nieprofesjonalnej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

smilng face
(Ocena: 5)
2018-06-05 10:56:49

ten horoskop jest zaskakująco dobry :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1