Horoskop tygodniowy 03.11. - 09.11.

03 Listopada 2014

Twój horoskop na najbliższe dni.

love

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz potrzebowała więcej samotności. Chwile spędzone w pojedynkę pozwolą ci wypocząć i pozbierać myśli. Jest wiele spraw, które wymagają od ciebie większej uwagi i konstruktywnego działania.

Miłość i seks: Masz faceta? Ciągłe sprzeczki o drobiazgi popsują wasze relacje. Zaczniecie być wobec siebie wrogo nastawieni i oschli w uczuciach. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wysyłał do ciebie sygnały zainteresowania, niespodziewanie się wycofa. Nie dzwoń do niego.

Kariera i pieniądze: Kolejny raz nie zgadzasz się z szefem? Przytakiwanie dla spokoju negatywnie wpływa na twoją pracę. Nie bój się przełożonego i przedstaw mu swój punkt widzenia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoja odporność spadnie. Pamiętaj o profilaktyce i unikaj kontaktu z chorymi ludźmi. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom. Jaśniejszy kolor włosów odejmie ci lat.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się bardziej strać i włoży więcej energii do pracy nad waszym związkiem. Znów staniecie się zgraną i kochającą parą. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Wodnika nie jest dobrym kandydatem na stałego partera. Jeśli chcesz się zaangażować, zwróć uwagę na kogoś innego.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Zaczniesz dogadywać się ze współpracownikami i przekonasz ich do swoich racji. Już niedługo zyskasz miano liderki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

AnA
(Ocena: 5)
2014-11-03 18:46:32

re: Horoskop tygodniowy 03.11. - 09.11.

Skorpion :) w sferze kariera i pieniądze mogło by się spełnić bo aktualnie jestem bez pracy ! Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1