Horoskop tygodniowy 03.10. - 09.10.

03 Października 2016

Warto sprawdzić, co może przynieść ten tydzień.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zaczną cię męczyć dolegliwości natury kobiecej. Okaże się, że ostatnio zaniedbałaś problem zdrowotny i teraz sytuacja się pogorszyła. Jak najszybciej udaj się do specjalisty. Kolejne dni zwłoki będą brzemienne w skutkach.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń. Jeśli jesteś singielką, to spodobasz się mężczyźnie, który lubi aktywnie spędzać czas. Wasze spotkania będą bardzo interesujące. Masz faceta? Twój ukochany sprawi ci miłą niespodziankę. Będziesz zaskoczona i przede wszystkim przestaną cię dręczyć wątpliwości co do jego zaangażowania w wasz związek.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Jeśli prowadzisz własną firmę lub pracujesz na kierowniczym stanowisku, to twoje zdolności przywódcze przełożą na szacunek podwładnych, a także na lepsze pieniądze. Nie osiadaj na laurach, bo masz szansę osiągnąć dużo więcej.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach uważaj na złych doradców. Osoba, która udaje twojego przyjaciela, tak naprawdę nie życzy ci dobrze. Jeśli musisz podjąć ważną decyzję, kieruj się intuicją, a nie tym co inni, ci podpowiadają. Sama wiesz najlepiej, co powinnaś zrobić.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli wciąż czekasz na ruch ze strony mężczyzny, na którym ci zależy, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Wybranek twojego serca odwzajemnia twoje uczucia, ale boi się postawić wszystko na jedną kartę. Zrozum go. Ten facet kiedyś sparzył się tak mocno, że trudno mu się teraz przełamać. Może to ty powinnaś przejąć inicjatywę?

Kariera i pieniądze: W pracy spokojny okres. Złapiesz odpowiedni rytm, dzięki któremu dotrwasz do weekendu bez potrzeby zostania po godzinach. Środa sprzyja rozmowom ze współpracownikami, zwłaszcza na temat wolnych dni.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 08:59:33

kocham mojego chłopaka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 22:17:24

ja też Go kocham :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-08 16:27:30

nie tak bardzo jak ja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1