Horoskop tygodniowy 03.07. - 09.07.

03 Lipca 2017

Przekonaj się, co przyniosą najbliższe dni.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Twoje życie przyśpieszy i znów nie będziesz miała, w co włożyć ręce. Na szczęście nie zabraknie ci energii. We wtorek spotkasz przyjaciela z dawnych lat. Wasza rozmowa zachęci cię do odnowienia kontaktu.
Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej szaleństwa. Jako singielka otworzysz się na nowe znajomości i staniesz się odważniejsza w kontaktach z mężczyznami. Na najbliższej imprezie poznasz kogoś, kto dorówna ci temperamentem. Masz faceta? Poczujecie w sobie zew młodości i zaczniecie się zachowywać jak para zakochanych nastolatków. Przed wami cudowny czas.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym okres rozliczenia. Przełożony przeanalizuje twoją pracę i efekty. Okaże się, że wcale nie jest tak kolorowo, jak sądziłaś. Nie spieraj się z nim, bo tylko dolejesz oliwy do ognia.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia przywitają cię radosną nowiną. Wiadomość będzie miała związek ze sprawami rodzinnymi. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Wyjedź i zabierz ze sobą znajomych, przy których czujesz się swobodnie.
Miłość i seks: W miłości silne oddziaływanie Wenus. Jej aura wpłynie na ciebie i obdarzy cię seksapilem. Staniesz się zmysłową kusicielką, nawet o tym nie wiedząc. Nieświadomie zauroczysz i przyciągniesz do siebie mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Niewykluczony flirt. Jeśli jesteś w stałym związku, miej się na baczności, bo może być gorąco.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym porażka. Spotkasz się z odmową w sprawie pracy lub ważnego projektu. Będzie ci smutno i zamiast się zmobilizować, osiądziesz na laurach. Nie tędy droga!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Joanna
(Ocena: 5)
2017-07-03 22:43:11

Jako skorpion ide robic mąkę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1