Horoskop tygodniowy 03.04. - 09.04.

03 Kwietnia 2017

Czym zaskoczy nas ten tydzień? Przekonaj się ze swojego horoskopu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Na twojej drodze pojawią się łagodni ludzie, którzy za ciebie będą usuwali kłody spod twoich nóg. W drugiej połowie tygodnia zatęsknisz za kimś bliskim. Weź sobie wolne i odwiedź przyjaciółkę z dawnych lat.
Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Poznasz kogoś, kto nie tylko ci zaimponuje, ale także bardzo spodoba ci się z wyglądu. Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje, gdy połączą was formalne zależności. Fakt, że nie możesz mieć tego, czego chcesz, podziała na ciebie jak czerwona płachta na byka. Zdecydujesz się na odważny krok i powiesz o jedno zdanie za dużo. Trudno. Bez ryzyka nie ma zabawy.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas na oddech. Twoje obowiązki zostaną zredukowane, a ty będziesz mogła odpocząć. W wolnej chwili zrób porządek w papierach.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Bliscy przejmą się twoim losem, a ty poczujesz, że nie jesteś sama. W drugiej połowie tygodnia w twoim życiu wydarzy się coś przełomowego. Cała sytuacja wpłynie na twoją przyszłość, ale od ciebie będzie zależało, co z tym wszystkim zrobisz.
Miłość i seks: W miłości względny spokój i zarazem cisza przed burzą. Spędzisz z partnerem miłe chwile, ale okraszone komplementami rozmowy będą wstępem do nieuchronnej kłótni. Wasz dom zadrży w posadach. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni i z takim nastawieniem pójdziesz na sobotnią imprezę. Jej finał będzie zaskakujący. Twój światopogląd legnie w gruzach.
Kariera i pieniądze: W pracy pasmo sukcesów. Ciesz się nimi i chwal, jeśli masz taką potrzebę. Zasłużyłaś także i na to.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz