Twój horoskop tygodniowy ♥

02 Października 2017

Co wróżka Nunila przewiduje na ten tydzień? Sprawdź swój horoskop!

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Czas nie będzie działał na twoją korzyść. Zacznie ci go brakować, a bliscy nie zrozumieją twojej sytuacji. Wręcz przeciwnie, zostaniesz poproszona o pomoc i kolejny raz nie będziesz potrafiła odmówić. Popracuj nad asertywnością.
Miłość i seks: W miłości świetny tydzień. Mężczyzna, na którym ci zależy, wyjdzie z inicjatywą i zacznie cię zaskakiwać. Poczujesz się adorowana i kochana. Nie przerywaj dobrej passy i zaproponuj wspólny weekend z dala od znajomych, którzy za plecami drwią z waszej znajomości. Wyjazd tylko we dwoje będzie niezapomniany.
Kariera i pieniądze: Na polu finansowym ryzyko, które się nie opłaci. Podejmiesz złą decyzję i twój portfel zaświeci pustkami. Nie zrażaj się tym niepowodzeniem. Wkrótce fortuna znów się do ciebie uśmiechnie.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Osiągniesz sukces, który wpłynie na twoją przyszłość. Ruszysz do przodu z impetem, a Jowisz pomoże ci uporać się z napotkanymi trudnościami. W wolnych chwilach pomyśl o zmianie wizerunku. Wygląd nastolatki już do ciebie nie pasuje.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się dla ciebie ostoją. Wszystko wokół będzie trochę niepewne, ale to nic, skoro możesz polegać na partnerze. Najważniejsze, że kochasz ze wzajemnością. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym prowadzisz wirtualne rozmowy, zaproponuje ci spotkanie. Nie bój się rozczarowania. Wasza randka przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania.
Kariera i pieniądze: W pracy dużo lepiej. Będziesz się spełniać i zamiast narzekać, znajdziesz nowe źródło energii. Staniesz się zmotywowana i niezawodna.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz