Horoskop tygodniowy: Niespodziewane wydatki u Bliźniąt. Panna w czwartek spotka kogoś wyjatkowego

02 Kwietnia 2018

Wejdź po najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Wreszcie odzyskasz dobre samopoczucie. Nawet spiętrzenie spraw i zadań nie wytrąci cię z równowagi. Wszystko będziesz wykonywać w swoim tempie i bez niepotrzebnej „napinki”. Taki stan ducha utrzyma się przez pewien czas.
Związki i seks: Sporo nerwów kosztują cię ostatnio dyskusje z partnerem i nie inaczej będzie w tym tygodniu. Ktoś z was będzie musiał pójść po rozum do głowy i zaproponować pojednanie. Jesteś singielką? Możliwa gorąca randka z perspektywą na coś poważniejszego! Tylko uważaj, by się zbyt szybko nie zachłysnąć.
Kariera i finanse: Czeka cię sporo pracy, ale będziesz z niej czerpała niemało satysfakcji i radości. Okaże się, że branża, do której nie byłaś przekonana, jednak jest tą, w której postanowisz zagrzać miejsce na dłużej.

Zobacz także: Zodiakalne duety, które w ogóle do siebie nie pasują

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Po świętach będziesz funkcjonować na nieco wolniejszych obrotach. Dodatkowo wahania temperatury odbiją się na twoim samopoczuciu. Możesz wpaść w lekką apatię. W chwilach kryzysu będą cię ratować przyjaciele, na których zawsze możesz liczyć.
Związki i seks: Staniesz się wyjątkowo kochliwa. Zapragniesz flirtować, chodzić na randki i uwodzić. Jeśli jesteś singielką, korzystaj z tego do woli. Jeśli natomiast masz partnera, odsuń od siebie wszelkie pokusy i skup się na związku. W weekend wybierzcie się do kina, a potem do kawiarni. Zmiana otoczenia dobrze wam zrobi.
Kariera i finanse: Uważaj na zakupy przez internet! Sprzedawcy będą teraz kusić promocjami, ale nie bądź naiwna. Jeśli produkt ma nie najlepsze opinie, nawet marka nie ma tu nic do rzeczy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz