Horoskop tygodniowy 02.03. - 08.03.

02 Marca 2015

Najnowsze przepowiednie od wróżki Nunili dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Z energią i zapałem przystąpisz do działania. Chwile apatii odejdą w niepamięć, a ty bez trudu uporasz się ze wszystkimi zaległościami. Los będzie ci sprzyjał. Uda ci się osiągnąć cel, który jeszcze niedawno wydawał ci się nierealny.

Miłość i seks: W miłości bądź mniej krytyczna. Pamiętaj, że nie ma ideałów, więc nie wymagaj od mężczyzn niemożliwego. Postaraj się być bardziej wyrozumiała i odpuść, jeśli sprawa nie jest śmiertelnie poważna. Szkoda czasu na kłótnie, które nic nie zmieniają, a jedynie psują wzajemne relacje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym licz tylko na siebie. Zdając się na znajomości, tracisz jedynie czas. Weź sprawy w swoje ręce i sama zapracuj na swój sukces.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Ktoś, kogo znasz od dawna, zdopinguje cię do działania. Zaczniesz pracować nad samodyscypliną i podejmiesz kroki zmierzające ku dorosłości. Wkrótce osiągniesz to, na czym od dawna ci zależało.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas na wspólne zamieszkanie. Jeśli do tej pory nie podjęliście tej decyzji, to warto o tym porozmawiać i podjąć zmierzające ku temu kroki. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, nie odezwie się do ciebie. Schowaj dumę do kieszeni i zadzwoń do niego. Jeśli nie odbierze, wykasuj go z książki adresowej i własnych myśli.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Pokonasz konkurencję i osiągniesz to, o czym marzyłaś. Nie osiadaj na laurach i idź za ciosem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gul
(Ocena: 5)
2015-03-05 00:08:37

re: Horoskop tygodniowy 02.03. - 08.03.

Czekałam 5 lat,aż mnie zauważy,odezwie się i wtedy w te walentynki w 2015 czar prysł ----- niestety nie zaiskrzyło.Myślę,że się nie odezwie,czyli,że horoskop się sprawdzi.Wróżył mi dobry astrolog i mówił oględnie,żeby mnie nie zranić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1