Horoskop tygodniowy 02.01. - 08.01.

02 Stycznia 2017

Co przyniesie pierwszy tydzień nowego roku? Przekonaj się, czytając swój horoskop.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień stworzy ci okazję, abyś zaczęła się cieszyć tym, co masz. Porównując swoja sytuację z życiem najbliższych znajomych, dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę niczego ci nie brakuje. Twój nastrój znacznie się poprawi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno spędziłaś upojną noc, zaproponuje ci randkę z prawdziwego zdarzenia. Nie bój się szczerej rozmowy na neutralnym gruncie. To, że zaczęliście od końca, wcale nie znaczy, że nie może się wam udać. Masz faceta? Usłyszysz od niego słowa, które cię zaskoczą. Okaże się, że do tej pory się bardzo myliłaś. Spójrz na całą sytuację jak na przełomowe odkrycie.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie szło ci jak z płatka. Dzięki dobremu nastawieniu i świadomości, że sprawdzasz się w tym, co robisz, zaczniesz osiągać jeszcze więcej sukcesów. Czwartek to dzień zbierania pochwał.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz miała powody do radości; pierwszy spotka cię w okolicach wtorku. Całe zajście zapoczątkuje efekt domina. Koniec tygodnia spędzisz naprawdę wyjątkowo. Jedyne, na co musisz uważać, to zbyt brawurowa jazda samochodem. Planety ci sprzyjają, ale licho nigdy nie śpi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zachowa się nieodpowiedzialnie. Zamiast karcić go jak małe dziecko, uświadom mu, że cię tym uraził. Gdy wejdziesz mu na ambicję, taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Jesteś singielką? Nadchodzący weekend spędź inaczej niż zwykle. W nowym miejscu poznasz kogoś bardzo interesującego. Będzie to mężczyzna spod znaku Bliźniąt.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Rób swoje i nie szukaj dziury w całym. Niejedna osoba chciałaby być na twoim miejscu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz