Horoskop tygodniowy 01.08 - 07.08

01 Sierpnia 2016

Co przyniosą najbliższe dni? Sprawdź wróżbę dla swojego znaku zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: To dobry moment na odstawienie używek. Twoje huśtawki nastrojów to efekt uboczny stosowania produktów, które ci szkodzą. Najwyższy czas zadbać o zdrowie i urodę. W piątek bądź ostrożniejsza za kierownicą.

Miłość i seks: W miłości okres przełomowy. Jeśli do tej pory nie układało ci się z mężczyznami, to poczujesz, że twoje relacje zmieniły się na korzyść. Przestaniesz zabiegać o kontakty i poczujesz, że jesteś adorowana. Masz faceta? Już nic nie stanie na drodze do waszego szczęścia. Kobieta, która wprowadzała zamęt do waszego związku, zniknie raz na zawsze.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Będziesz się cieszyć z tego, co robisz, i zaczniesz zarabiać godziwe pieniądze. Koniec tygodnia nie sprzyja negocjacjom z klientami, na których ci zależy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach dojdziesz do siebie i odzyskasz siły witalne. Zregenerujesz swój organizm i poczujesz się atrakcyjniej. Twój urok osobisty przyciągnie do ciebie fajnych ludzi.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie kapryśny, a jego huśtawki nastrojów staną się nie do wytrzymania. Trzymaj nerwy na wodzy, bo kolejna kłótnia może się źle skończyć. Gdy emocje opadną, wszystko się unormuje. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Ryb. To indywidualista, który wie, czego chce od życia. Nie da się nim sterować, dlatego potrafi zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Nie panikuj, bo tak naprawdę nie jest tak źle. Niejedna osoba ci zazdrości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz