HOROSKOP: Co czeka Cię w pierwszym tygodniu maja?

01 Maja 2017

Przepowiednia dla 12 znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz miała dla siebie więcej czasu. Odpocznij, ale nie za długo. Jest wiele spraw, które powinnaś przypilnować. W weekend zabaw się jak za dawnych czasów. Najlepiej z kimś, kto nie lubi stać pod ścianą.
Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami świetny tydzień. Będziecie sobie pomagać i wspierać się zarówno w prozaicznych, jak i w ważniejszych kwestiach. Wieczorami nie zabraknie wam ochoty na łóżkowe igraszki. Jesteś singielką? Nie skreślaj młodszych od siebie mężczyzn. Dojrzałość ma niewiele wspólnego z metryką. Porzuć stereotypy i daj szansę romantycznemu Bykowi.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie osiadaj na laurach i pokaż szefowi, że zasługujesz na podwyżkę. W czwartek uważaj na swojego konkurenta. Będzie chciał rzucić ci pod nogi kłody.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Myślami zaczniesz odbiegać w siną dal i dojdziesz do zaskakujących wniosków. Ten czas melancholii trochę cię zmieni. Na lepsze. W piątek uważaj, zwłaszcza jeśli planujesz wieczorne wyjście. Kto drogi skraca, do domu nie wraca.
Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu rozwinąć skrzydła, nawet jeśli będzie to wiązało się z wyrzeczeniami. Mężczyzna spełniony to mężczyzna szczęśliwy. Nie blokuj go, a wiele na tym zyskasz. Jesteś singielką? Spodoba ci się ktoś, do kogo nie powinnaś mieć zaufania. Twoja czujność zawiedzie cię, ale nie żałuj. W życiu ważne są tylko chwile.
Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych nic nowego. Zajmij się bieżącymi sprawami i nie szukaj dziury w całym. Pod koniec tygodnia szef wreszcie powie ci coś miłego.

Zobacz również: Niesamowite makijaże astrologiczne. Jak wygląda ten dla Twojego znaku zodiaku?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz