Horoskop tygodniowy 04.07. - 10.07.

04 Lipca 2016

Co przyniosą najbliższe dni? Na co uważać, czego się spodziewać?

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Zabraknie ci energii, a kanapa stanie się twoim najlepszym przyjacielem. Leniuchuj, nie przejmując się komentarzami domowników. Każdy czasem ma gorsze dni.

Miłość i seks: W miłości więcej emocji. Jeśli nie masz stałego partnera, to twoi adoratorzy zapewnią ci dużo wrażeń. Zaczną ze sobą rywalizować o twoje względy, a ty będziesz adorowana i zaskakiwana. Masz faceta? Nie zawsze będziecie zgodni, ale nawet przez chwilę nie znudzicie się swoim towarzystwem. Zapomnicie, czym jest marazm w związku, a wasze życie intymne nabierze rumieńców.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Pod koniec tygodnia uważaj na swoją rywalkę. Zacznie ci rzucać pod nogi kłody, więc bądź czujna i przezorna.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udane dni. Czas będzie płynął spokojniej, a tobie uda się zrealizować tygodniowy plan zgodnie z oczekiwaniami. Weekend spędzisz tak, jak lubisz, z dala od zgiełku miasta i stresujących wydarzeń.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Wenus zwróci uwagę na twoją sytuację i pomoże ci uporządkować pewne sprawy. Zrobisz remanent w swoim życiu uczuciowym i zakończysz toksyczne znajomości. Otworzysz się jedynie na te relacje, które są warte poświecenia twojego czasu i energii. Wkrótce poczujesz się spełniona i szczęśliwa.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa będzie wymagała uwagi. Zastanów się, co zrobiłaś ostatnio nie tak, i postaraj się wcielić w życie nowy plan oszczędzania. Czwartek sprzyja grom loteryjnym.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

lato wie
(Ocena: 2)
2016-07-07 03:33:01

kozia wólka

daje za ten horoskop tygodniowy dla byka 2 ... z litości dla poczucia humoru piszącego. W miłości powodzenie, u mnie polega ono na tym, że zrobię zakupy, zapłacę jakiś rachunek- bank, poczta i do domu, rower i przed siebie - las, ścieżki rowerowe. Nikt mnie o nic nie pyta, telefon milczy,czasem 2 tygodnie - otworzysz się jedynie na te relacje, które bla bla bla...mam relacje z kotem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1