Horoskop tygodniowy

26 Października 2015

Sprawdź, co czeka Cię w ostatnim tygodniu października.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Doprowadzisz do końca ważną sprawę. Sukces w sprawach osobistych pozytywnie wpłynie na twój nastrój. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie szukaj wymówek i znajdź chwilę dla bliskich.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Staniesz na nogi i przestaniesz rozpamiętywać miłosne porażki. Otworzysz się na nowe znajomości i pozwolisz sobie na więcej luzu w kontaktach damsko-męskich. Masz faceta? Twój partner dołoży wszelkich starań, byś poczuła się przy nim bezpiecznie. Doceń to i daj mu jeszcze jedną szansę.

Kariera i pieniądze: Przed tobą ciężki tydzień. Będziesz miała dużo pracy i mniej energii. Nie przemęczaj się i unikaj konfrontacji z szefem, a dotrwasz do weekendu bez szwanku.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Znajdziesz czas na realizowanie planów i kreatywnych projektów. Ludzie będą ci teraz przychylni, a ich pomoc umożliwi ci konstruktywne działanie. Piątek to dzień dobrych wiadomości związanych ze zdrowiem.

Miłość i seks: Zaczniesz odczuwać wątpliwości wobec partnera. Kilka dni rozłąki zweryfikuje twoje uczucia. Zaskoczą cię wnioski, do których dojdziesz. Jesteś singielką? Zaakceptuj tę sytuację i nie szukaj na siłę drugiej połowy. Miłość sama zapuka do twoich drzwi i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ciekawa oferta pracy. Nie odrzucaj jej, nawet jeśli nie jest związana z twoją branżą. Merkury obdarzy cię zdolnością szybkiego uczenia i zapamiętywania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-26 12:04:41

re: Horoskop tygodniowy

czy moglibyscie wylaczyc te przeklete reklamy ? mam adblocka i inne bzdety a nic mi nie pomagaja ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1