Horoskop na 2018 rok

01 Stycznia 2018

Już jest – świeżutki horoskop na cały 2018 rok. Sprawdź, co wydarzy się w różnych sferach twojego życia.

horoskop na 2018 rok

Baran (21.03-19.04)
Za tobą rok w kratkę, pełen wzlotów i upadków. Na szczęście nowy rok będzie dla ciebie znacznie korzystniejszy. Czeka cię wiele przyjemnych chwil, niespodzianek i zaskakujących sytuacji, które zmienią bieg twojego życia. Możliwe spektakularne osiągnięcie, pod warunkiem, że niczego nie zaniedbasz. Nic nie przyjdzie samo.

Jeśli chodzi o miłość, ten rok będzie wyjątkowo burzliwy. Kobiety w związku spodziewające się zaręczyn będą musiały przejść przez poważny kryzys, który postawi pod znakiem zapytania całą relację. Przy obustronnym zaangażowaniu uda się wam wyjść z tego obronną ręką. Singielki mogą spodziewać się wielu ciekawych spotkań, nietuzinkowych randek i nietypowych propozycji. Szczególnie jeden mężczyzna odegra w waszym życiu ważną rolę. Gwiazdy nie mówią jednak, czy to będzie ten jedyny.

Uważaj na zdrowie w pierwszej połowie roku. A w pracy nie daj się wciągnąć w żadne gierki i dwuznacznie sytuacje. Nie wyjdzie z tego nic dobrego. Rob swoje i na nikogo się nie oglądaj.

Byk (20.04-20.05)
Początek roku przyniesie stabilizację na wszystkich płaszczyznach twojego życia. Nie będziesz mogła narzekać na zdrowie, pamiętaj jednak, by nie zaniedbać aktywności fizycznej. Ruch jest wskazany nawet w odmiennych stanach takich jak ciąża, oczywiście za zgodą lekarza. Gwiazdy wskazują, że ten temat może cię w tym roku dotyczyć!
Poza tym to będzie emocjonujący rok, jeśli chodzi o uczucia, zwłaszcza dla singielek. Możliwe przełomowe wydarzenie – rozwój wypadków zaskoczy wszystkich wokół, a szczególnie ciebie! Pamiętaj tylko, żeby w ferworze uczuć nie stracić zdrowego rozsądku i nie wejść w toksyczny układ bez przyszłości. Szczególnie końcówka roku będzie burzliwa w kwestii uczuć.

Rok 2018 okaże się bardzo dobry dla spraw finansowych. Jeśli wpadłaś w dołek, wreszcie z niego wyjdziesz i zapomnisz o kłopotach materialnych. W tym roku warto poważnie podejść do kwestii budżetu i zacząć notować wpływy oraz wydatki, nawet jeśli wydaje ci się, że nad wszystkim panujesz.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz