Jak będzie wyglądało Twoje życie w najbliższych miesiącach? Horoskop na rok 2017

26 Grudnia 2016

Już jest! Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na cały rok 2017!

horoskop roczny 2017

Baran (21.03-19.04)

W najbliższych roku wiele się nie zmieni i dobrze. Jeśli się zastanowisz, to dostrzeżesz, że szczęście ci sprzyja, a wszelkie napotkane do tej pory niepowodzenia są wynikiem twojej lekkomyślności. Już od pierwszych miesięcy nowego roku uda ci się zapanować nad porywczością i dzięki temu doprowadzisz do końca sprawę, która spędza ci sen z powiek. Uwolnisz się od psychicznego obciążenia i spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Przełom wiosny i lata stworzy ci warunki do trudnych rozmów z członkami rodziny. Bliski, z którym w tej chwili jesteś skonfliktowana, wybaczy ci twoje błędy i zacznie cię traktować tak, jak na to zasługujesz.

W miłości dużo dobrego i odczujesz to najsilniej w drugiej połowie roku. Dotrzesz się ze swoim ukochanym i choć czasami dojdzie do sprzeczek, to żadna z kłótni nie będzie w stanie was na dłużej poróżnić. Na polu zawodowym mniej pracy, ale nie odczujesz tego w kwestii finansowej. Będziesz miała więcej czasu dla siebie, a zgromadzone środki pozwolą ci spełnić marzenia związane z twoim hobby.

Byk (20.04-20.05)

Nadchodzący rok będzie pełen niespodzianek. Zaplanujesz wiele, ale los będzie grał ci na nosie, szczególnie na początku wiosny. Zaczniesz odnosić wrażenie, że dzieje się dokładnie tak, jakbyś tego nie chciała, ale ostatecznie większość sytuacji zakończy się szczęśliwie. W sprawach sercowym więcej niewiadomych. Mężczyzna, z którym teraz coś cię łączy, zacznie zachowywać się niezrozumiale. Apogeum waszego niedogadania nastąpi w okolicach lata, a wasza relacja zmieni się nie do poznania. Nie pozostaniesz jednak mu dłużna. Otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz flirtować. Koniec wakacji zwieńczy gorący romans, który sprawi, że spojrzysz na seks z innej perspektywy.

Na polu zawodowym perturbacje, zwłaszcza w drugiej połowie roku. Wybrniesz z najtrudniejszych sytuacji, ale zaliczysz kilka drobnych potknięć. Nieistotne pomyłki dla ciebie okażą się problemem dla szefa. Na spektakularny awans będziesz musiała jeszcze trochę poczekać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marie Rose
(Ocena: 5)
2017-01-27 16:44:21

Hoooooriiii shiiiiiituuuuu mi sie juz spelnil :O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
starymenelelelelelee
(Ocena: 1)
2016-12-26 16:24:35

ja to ja

beniz hehehehehehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
BiBi Łódz
(Ocena: 5)
2016-12-26 11:14:32

Powiem wam jedno, horoskopy w 99 to totalna ściema. Tych prawdziwych nie czytamy. przykład z zeszłego o roku Http://shortlinks.de/njku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1