Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥

22 Września 2017

Czego spodziewać się w sferze uczuć tej jesieni? Co los przyniesie kobietom samotnym, a co tym w stałym związku? Kierować się sercem czy intuicją?

horoskop miłosny

Baran (21.03-19.04)
Pierwsza połowa jesieni nie przyniesie zmian, ale nie będziesz się nudzić, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Powietrza rozpocznie się z hukiem i zanim się obejrzysz, wplączesz się w trudny do zinterpretowania układ. Na przekór jesiennym chłodom w twoim życiu zrobi się bardzo gorąco, a pod koniec października wręcz duszno. Będziesz musiała wywalczyć sobie więcej przestrzeni i nie będzie to łatwe.

Jeśli jesteś w stałym związku, to jesień będzie dla ciebie trudna. Pierwsze tygodnie tej melancholijnej pory roku zmuszą cię do refleksji. Zaczniesz się zastanawiać, czy związek, który tworzysz, jest taki, jaki powinien. Poczujesz, że czegoś ci brakuje, ale trudno będzie ci to „coś” zdefiniować. Partner wyjdzie ci naprzeciw i zrobi coś, co zmieni twoje podejście do waszej wspólnej przyszłości. Koniec jesieni będzie dla ciebie wyjątkowo udany, a twój związek na przekór przymrozkom rozkwitnie niczym egzotyczny kwiat.

Byk (20.04-20.05)
Dla Byków jesień będzie czasem ciekawym. Jeśli jesteś w stałym związku, to wrzesień i październik spędzisz u boku partnera. Twój ukochany obdarzy cię troską i czułością, a ty wreszcie poczujesz się bezpiecznie. W drugiej połowie jesieni zaczniesz szukać wrażeń, ale nie w ramionach ukochanego. Na świeczniku znajdzie się młodszy od ciebie mężczyzna. Będzie to ktoś zupełnie inny niż ty i dlatego tak fascynujący. Twoje zauroczenie nie potrwa długo, jednak odbije się piętnem na twoim związku.

Jesteś singielką? Przełom września i października będzie dla ciebie trudny. Poczujesz się samotna i mało atrakcyjna. Zaszyjesz się w domu z kubkiem kakao. W październiku zobaczysz światełko w tunelu z powodu mężczyzny, który bezszelestnie wkradnie się do twojego życia. Wasza znajomość zacznie się rozwijać łagodnie i bardzo spokojnie. Będziecie mieli dużo czasu, by się poznać i zaprzyjaźnić. Pod koniec jesieni spojrzysz na swojego adoratora jak na potencjalnego partnera.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pioreczko
(Ocena: 3)
2017-12-19 11:19:13

Nie zgadza się większość... Szkoda, bo fajny ten horoskop. Dużo lepiej dopasowany okazał się ten na stronie: https://www.horoskop360.pl/horoskop-rak/miesieczny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 09:29:28

oby wszystko się zgodziło :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1