Horoskop miłosny na jesień 2016

23 Września 2016

Jakie zawirowania czekają Cię w kwestii uczuć? Co przyniesie jesień: dużo chłodu czy gorące emocje? Sprawdź swój horoskop!

horoskop na jesień 2016

Baran (21.03-19.04)

W sprawach sercowych zamieszanie, które odczujesz już na początku jesieni. Jeśli zaakceptowałaś obecną sytuację miłosną i przywykłaś do niej, to musisz liczyć się ze zmianami. Pod koniec września poznasz energicznego mężczyznę i twoje życie wywróci się do góry nogami. Okaże się, że facet, który już od dawna należy do grona twoich znajomych, jest kimś wyjątkowym. Odkryjesz to na spotkaniu towarzyskim, podczas którego nie tylko ci zaimponuje, ale także nawiąże z tobą nić porozumienia. Przegadasz z nim całą noc i choć bardzo będziesz chciała zbagatelizować całą sytuację, to nie uda ci się o nim zapomnieć. Zaczniesz o nim fantazjować, a kolejny miesiąc przyniesie sporą porcję dylematów. Tym razem nie ufaj intuicji. Jej głos okaże się zwodniczy i jeśli jej posłuchasz, popełnisz błąd. Stawianie wszystkiego na jedną kartę nie będzie dobrym rozwiązaniem, ale jeśli się odważysz i to zrobisz, czekają cię niezapomniane chwile. Problem w tym, że nie potrwają zbyt długo i wraz z końcem jesieni przeminie to, na co postawiłaś tak dużo.

Byk (20.04-20.05)

Jesień to czas powrotu do rzeczywistości. Eksplozja uczuć, która cię napędzała przez całe lato, zacznie wygasać. Romanse i flirty zejdą na drugi plan i przez chwilę zapomnisz o tym, co cię spotkało. W październiku skupisz się na budowaniu relacji z mężczyzną, którego dobrze znasz. Postawisz na przyjaźń, a nie na pożądanie – i choć czasami zatęsknisz za namiętnością, to nie zejdziesz z obranej ścieżki. Twoja konsekwencja i szczerość zarówno wobec bliskiego mężczyzny, jak i samej siebie przyniosą niespodziewane rezultaty. Nawet listopadowy wiatr nie ochłodzi uczuć, które się między wami narodzą. Poczujesz, że masz przy sobie kogoś, kto jest twoją drugą połową i zapragniesz zalegalizować wasz związek. Sugestie o zaręczynach zostaną odebrane pozytywnie, ale na pierścionek będziesz musiała jeszcze trochę poczekać. Zamiast błyszczącego krążka, usłyszysz słowa, które będą dla ciebie cenniejsze niż złoto i diamenty. Nie przejmuj się komentarzami innych i ciesz się tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ola
(Ocena: 5)
2016-11-01 10:55:56

Miałam duży problem ponieważ od 1.5 roku miałam depresję i moj stan się pogarszał z dnia na dzień. Zjadałam mnóstwo tabletek żeby sobie coś zrobić ale to nic nie dawało przez moją depresję i nerwicę nie miałam równy rok okresu. W desperacji szukałam pomocy wszedzie gdzie się dało. Trafiłam przypadkiem na stronę energiaduchowa.co.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Choć byłam sceptyczna – podziałało. Moje życie w końcu nabrało rumieńców, wstaję rano i chce mi się żyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 12:23:56

Jeju, ale czad! Szczerze gratuluję i życzę dużo szczęścia! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 21:02:29

co nigdy nie wierzyłam w horoskopy, tak tutaj ten udało się wam podpasować pode mnie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 17:43:40

mój chłopak dzisiaj mi się oświadczył!!!! Czekałam na to 12 lat :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 17:36:23

lol

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1