Horoskop 29.06. - 05.07.

29 Czerwca 2015

Oto najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nauczysz się cieszyć życiem i doceniać to, co masz. Twój optymizm udzieli się bliskim z twojego otoczenia. Staniesz się przykładem na to, że jesteśmy na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwalamy. Weekend sprzyja podróżom w rodzinne strony.

Miłość i seks: W miłości rozwiązanie problemów. W związku wyjaśnisz nieporozumienie z partnerem, dochodząc do zadowalającego cię konsensusu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się spotykasz, uwolni się od swojej byłej partnerki. Przestaniecie się ukrywać, a wasze randki nabiorą bardziej intymnego charakteru.

Kariera i pieniądze: Konflikt między twoimi współpracownikami wpłynie na twoją korzyść. Koledzy z firmy skupią się na plotkowaniu, zamiast pracować. Ich efektywność spadnie, a ty wyjdziesz na prowadzenie w walce o awans.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To czas ożywienia w sprawach towarzyskich. Będziesz korzystała z zaproszeń na imprezy, na których zawrzesz nowe znajomości. Rozmowa z inteligentnym Wodnikiem zmobilizuje cię do działania. Wdrożysz w życie śmiały plan, który od dawna spędzał ci sen z powiek.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz sympatycznego Bliźniaka o duszy romantyka. Jego kultura i uczuciowość przywrócą twoją wiarę w mężczyzn. Daj mu szansę, nawet jeśli z wyglądu odbiega od twojego ideału. Masz faceta? Spędzisz udane chwile u boku partnera. Uważaj jednak, by do waszego związku nie wkradł się marazm i w weekend zróbcie coś spontanicznego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Rozmowa z doświadczoną osobą z twojej branży zmobilizuje cię do wytężonej pracy. Twój trud przyniesie nieoczekiwane rezultaty. Na twoim koncie pojawią się pieniądze, o których nie śniłaś.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2015-06-29 09:21:28

re: Horoskop 29.06. - 05.07.

Ciągle to samo....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1