Horoskop 22.02. - 28.02.

22 Lutego 2016

Najnowszy horoskop wróżki Nunili dla 12 znaków zodiaku.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą wiele sukcesów. Uda ci się doprowadzić do końca ważną sprawę i nie zabraknie ci odwagi, by sięgnąć po życiowy cel. Weekend spędź spokojnie. Odpoczynek w domowym zaciszu dobrze ci zrobi.

Miłość i seks: W miłości zawirowania. Staniesz się bardzo kochliwa i trudno będzie ci nie ulec pokusom. Jeśli jesteś związku, to twoje relacje z partnerem popsują się. Twój ukochany przestanie tolerować flirty, które sama będziesz prowokować. Może warto zastawić się nad przyczyną swojego zachowania? Być może w głębi serca czegoś ci brakuje.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla interesów. Twoje decyzje finansowe okażą się trafne i przyniosą ci dobrobyt. Koniec tygodnia to dobry czas na zawarcie umowy z bankiem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji. Wyleczysz przeziębienie i osiągniesz wewnętrzną równowagę. Okolice środy sprzyjają metamorfozom. Odśwież garderobę, stawiając na bardziej kobiece i kolorowe ubrania. Odmłodniejesz w okamgnieniu.

Miłość i seks: To dobry czas dla Byków w stałych związkach. Będziesz gotowa na ustępstwa, a twoje relacje z partnerem poprawią się. Twój ukochany poczuje, że jest z tobą z miłości, a nie dlatego, że ty tego chcesz. Jesteś singielką? Wenus wpłynie na twoją sytuację w sposób zdecydowany. Jeśli do tej pory nie wiedziałaś, na czym stoisz, to wreszcie się tego dowiesz.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Podpadniesz szefowi i będziesz musiała bardzo się napracować, by odzyskać jego zaufanie. Nie rób jednak niczego wbrew sobie, bo będziesz tego żałować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-23 22:05:53

re: Horoskop 22.02. - 28.02.

Żeby tak dla raka faktycznie ktoś się w końcu pojawił.. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1