Horoskop 18.04. - 24.04.

18 Kwietnia 2016

Zaglądamy w gwiazdy. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja asertywność pomoże ci wybrnąć z trudnej sytuacji. Powiesz stanowczo NIE i pozbędziesz się problemu, który od dawna zaprzątał ci głowę. Weekend spędzisz w szampańskim nastroju w gronie życzliwych i wesołych ludzi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus obdarzy cię seksapilem. Twój urok przyciągnie do ciebie inteligentnego mężczyznę spod znaku Panny. Uwiedź go uśmiechem, ale nie zapominaj o elokwencji. Masz faceta? Decyzje, które podjęliście w ostatnim czasie, przyniosą dobre rezultaty. W waszym związku zapanuje zgoda i harmonia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej wyzwań. Otrzymasz propozycję udziału w ciekawym projekcie związanym z branżą, która zawsze cię interesowała. Nie rezygnuj, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę ze swoich braków. Wkrótce wszystkiego się nauczysz.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz się dobrze w swojej skórze. Nabierzesz pewności siebie i wreszcie zrozumiesz, że seksapil to nie zgrabne ciało, ale akceptacja samej siebie. Pod koniec tygodnia dostaniesz dobrą wiadomość związaną ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: W miłości stabilnie. Spędzisz przewidywalny czas z partnerem. W weekend zaszalejcie i zróbcie coś spontanicznie. W przeciwnym wypadku dopadnie was marazm. Jesteś singielką? Przestanie ci ten fakt doskwierać. Nauczysz się być sama ze sobą i nawet to polubisz. Twoje życie zmieni się na lepsze.

Kariera i pieniądze: W pracy nerwowy okres. Nie ulegaj presji i rób swoje we własnym tempie. W przeciwnym wypadku możesz popełnić błąd.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz