Horoskop 17.08. - 23.08.

17 Sierpnia 2015

Wróżka Nunila wie, co czeka Was w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach wytyczysz sobie nowe ścieżki rozwoju i zaczniesz nimi dążyć. Świadomość, że idziesz do przodu, podniesie twoją samoocenę. Uwierzysz w siebie, a twój życiowy cel będzie na wyciągnięcie ręki.

Miłość i seks: Masz faceta? Będziesz musiała mu się wytłumaczyć ze sprawy, którą zamknęłaś w szufladzie przeszłości. Twój ukochany dowie się o twoim dawnym grzeszku i przyprze cię do muru. Jesteś singielką? Na najbliższej imprezie poznasz atrakcyjnego mężczyznę spod żywiołu ziemi. Przetańczycie całą noc, ale wasza znajomość nie rozwinie się tak, jakbyś tego chciała.

Kariera i pieniądze: Merkury obdarzy cię wytrwałością w pracy. To, co do tej pory odkładałaś na bok, stanie się twoim nowym priorytetem. Zaczniesz dbać o szczegóły i doprowadzisz do końca zaległe projekty.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Drobne niepowodzenie z początku tygodnia podłamie cię. Wyciągnij wnioski i zamiast snuć dalekosiężne plany, skup się na tym, co tu i teraz. Panując nad aktualnymi sprawami, masz większą szansę osiągnąć cel.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Otwórz się na nowe znajomości i rozejrzyj się za miłością. Gdy dobrze się porozglądasz, okaże się, że ten jedyny jest na wyciągnięcie twoich rąk. Masz faceta? Twoja samoocena spadnie, ale partner zrobi wszystko, byś pozbyła się nieuzasadnionych kompleksów. Znów uwierzysz w siebie, a twoje życie erotyczne rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: W pracy zaczniesz działać intuicyjnie. Twój szósty zmysł okaże się doskonałym doradcą. Staniesz się bardzo skuteczna, czym zyskasz w oczach przełożonego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-18 23:34:44

re: Horoskop 17.08. - 23.08.

akurat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-17 20:34:12

re: Horoskop 17.08. - 23.08.

"Uwierz w siebie i wyjdź z cienia ładnych koleżanek. Jesteś tak samo atrakcyjna i niejeden facet chciałby z tobą być" :))))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1