Horoskop 16.05 - 22.05

16 Maja 2016

Już jest najnowszy horoskop na cały tydzień.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wiosna zainspiruje cię do działania. Nabierzesz wiatru w żagle i zaczniesz interesować się rzeczami, na które do tej pory nie zwracałaś uwagi. W weekend będziesz bardzo aktywna i spędzisz czas jak lubisz najbardziej.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli liczyłaś na poprawę relacji z bliskim mężczyzną, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość lub podjąć konkretne kroki i postawić go pod ścianą. Saturn sprzyja radykalnym działaniom. Nie trać czasu i dowiedź się, na czym stoisz. Być może liczysz na coś, co nigdy nie nastąpi. Trudne rozmowy najlepiej przeprowadzić w połowie tygodnia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe perspektywy. Jeśli od dawna pracowałaś nad ważnym projektem, to w najbliższych dniach uda ci się go dokończyć. Otworzy to przed tobą furtkę do kariery.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W tym tygodniu skup się na tym, co ważne. Wystrzegaj się koleżanek, które lubią żyć życiem innych. Niepotrzebnie możesz wziąć ich słowa sobie do serca. Najważniejszy jest dystans i własne zdanie.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami udany tydzień. Znajdziecie czas dla siebie i spędzicie go w wesołej atmosferze. Poczujesz, że twój partner jest dobrym przyjacielem, z którym lubisz się bawić. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna spod znaku Panny. Dostaniesz od niego sprzeczne sygnały i trudno będzie ci się ustosunkować do całej sytuacji. Poczekaj w cierpliwości na rozwój wypadków.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Druga połowa tygodnia to dobry czas na rozesłanie swojego CV. Skup się na firmach, w których masz szansę się rozwinąć, niezależnie od tego, czy prowadzą rekrutację.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz