Horoskop 09.05 - 15.05

09 Maja 2016

Co przyniesie tydzień? Sprawdź swój horoskop!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uspokoisz się i wyciszysz. Twoje życie nie zwolni tempa, ale nabierzesz dystansu do wielu spraw, co pomoże ci zachować psychiczną równowagę. W weekend czeka cię rodzinna uroczystość. Pokaż się na niej z jak najlepszej strony.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się interesować innymi kobietami. Może warto poszukać źródła tego problemu? Ostatnio zaniedbujesz zarówno swojego partnera, jak i samą siebie. Jesteś singielką? Odezwij się do mężczyzny, z którym kiedyś łączyła cię silna więź. On nadal o tobie myśli.

Kariera i pieniądze: W pracy karta sukcesu. Uda ci się dopiąć swego i zrealizujesz zawodowy plan w stu procentach. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz tryskać energią i dobrym humorem. Twój optymizm stanie się zaraźliwy. Koleżanka, która do tej pory nie widziała wyjścia z trudnej sytuacji, dzięki tobie zobaczy światełko w tunelu. Zyskasz nową przyjaciółkę na dobre i na złe.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli dotąd nie udało ci się znaleźć drugiej połowy, to będziesz musiała się uzbroić w cierpliwość. Na szczęście nie zabraknie w twoim towarzystwie atrakcyjnych mężczyzn. Flirtuj do woli. W związku popracuj nad komunikatywnością. Twój partner opacznie odbiera to, co do niego mówisz, zwłaszcza gdy w grę wchodzi subtelna krytyka. Wyrażaj się jasno, a wasze problemy same się rozwiążą.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie będzie najlepsza. Zainterweniuj i zacznij kontrolować wydatki. Regularne proszenie się o pieniądze rodziców wpędza cię we frustrację.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-05-16 10:58:29

re: Horoskop 09.05 - 15.05

Rak.... Co tydzień jest to samo :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-09 13:25:37

re: Horoskop 09.05 - 15.05

Rak 100% true :((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1