Horoskop 08.02. - 14.02.

08 Lutego 2016

Co przyniesie ci w tym tygodniu układ planet? Sprawdź swój horoskop!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą zmiany. Zanim wprowadzisz je w życie, uporaj się ze sprawami, które spędzają ci sen z powiek. Tym razem nie bądź Zosią-Samosią. Warto poprosić o pomoc bliską osobę. Psychiczne wsparcie przełoży się na twoją wytrwałość.

Miłość i seks: Będziesz miała powody do radości. Zaczniesz cieszyć się swoim związkiem i docenisz fakt, że jesteś najważniejsza dla swojego partnera. Wasze relacje umocnią się. Jesteś singielką? Spodobasz się swojemu koledze spod znaku Koziorożca. Jeśli nic do niego nie czujesz, nie mydl mu oczu. Szkoda czasu na miłosne gierki.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Zaczniesz dobrze zarabiać i wreszcie będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu. W piątek zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)   

Samopoczucie: Merkury będzie ci sprzyjać. Jego wpływ pomoże ci zamknąć smutny rozdział w twoim życiu. Nabierzesz wiatru w żale, który poprowadzi cię do bram sukcesu. Wtorek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: To świetny czas dla twojego związku. Twój partner znów wyda ci się bardzo atrakcyjny, a wasze życie erotyczne stanie się pikantne. Zadowolenie w sypialni przełoży się na codzienne relacje. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Panny. Ten facet od dawna daje ci znaki, że bardzo mu się podobasz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Otrzymasz ciekawą ofertę pracy i umówisz się na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotuj się do niej i nie zapomnij o nienagannym stroju. Jak cię widzą, tak cię piszą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2016-02-08 14:42:54

re: Horoskop 08.02. - 14.02.

Rak: w związku okres stabilizacji. Spedzicie udany tydzień z dala od kłótni. Haha, to pewnie dlatego ze akurat wyjechałam na 3 tygodnie :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-08 13:59:47

re: Horoskop 08.02. - 14.02.

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1