Horoskop 06.04. - 12.04.

06 Kwietnia 2015

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość. Oto, co zobaczyła.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka z dawnych lat będzie potrzebowała psychicznego wsparcia. Poświęć jej czas i nie bagatelizuj problemów, które wydają ci się błahe. Nie każdy ma tak silny charakter jak ty.

Miłość i seks: W miłości dużo szczęścia. Spędzisz błogie chwile u boku partnera. Staniesz się dla niego czuła, a twój ukochany odwzajemni ci się romantycznymi gestami. Jesteś singielką? Zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny spod znaku Panny. To inteligentny i zarazem skromny facet. Przy nim poczujesz się wyjątkowa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Będziesz miała okazję zabłysnąć i pochwalić się pomysłowością. Twoja kreatywność okaże się kluczem do sukcesu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz spokojnie z dala od nerwowych sytuacji. Zachowasz dystans do otaczających cię wydarzeń i przestaniesz się przejmować tym, co mało ważne. Piątek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat związany ze sprawami rodzinnymi. Udając, że nic się nie dzieje, pozwalasz na narastanie nieporozumień. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się bawiłaś, odezwie się do ciebie. Umów się z nim, nawet jeśli dobrze go nie pamiętasz. Wasze spotkanie mile cię zaskoczy.

Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Zmienisz swoje podejście do zawodowych obowiązków i staniesz się profesjonalistką. Twoja efektywność wzrośnie, co zostanie zauważone przez szefa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-07 00:16:01

re: Horoskop 06.04. - 12.04.

8 kwietnia mam urodziny, oby sie ten horoskop sprawdzil :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1