Horoskop 04.04. - 10.04.

04 Kwietnia 2016

Sprawdź swój horoskop na cały tydzień.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Kreatywna znajoma zainspiruje cię do działania. Powrócisz do dawnych zainteresowań i odkryjesz w sobie nowy talent. Weekend nie sprzyja podróżom. Zostań w domu i nadrób zaległości w rutynowych obowiązkach.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zamieszanie. Na horyzoncie pojawi się atrakcyjna rywalka. Mężczyzna bliski twojemu sercu zwróci na nią uwagę i zacznie o niej myśleć. Nie rób z tego afery, ale nie bagatelizuj całej sprawy. Gdy dasz swojemu ukochanemu wolną rękę, może się okazać, że nie jest aż tak wierny, jak ci się wydaje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej ryzyka. Nie bój się podjąć radykalnych kroków. Twoja odwaga zostanie nagrodzona.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nadchodzące dni upłyną szybko i przyjemnie. Będziesz miała wiele okazji do zabawy i towarzyskich spotkań. Weekend spędzisz z rodziną, która bardzo się za tobą stęskniła.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak powodzenia, to twoja sytuacja diametralnie się zmieni. Mężczyźni zaczną się tobą interesować, a jeden z nowych adoratorów zapragnie być przy tobie na dobre i złe. Masz faceta? Twój partner znów zainteresuje się seksem. W waszej sypialni zrobi się bardzo pikantnie.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Będziesz kreatywna, a twoje pomysły spotkają się z aprobatą. Piątek to dzień zbierania laurów za wytężoną pracę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz