WODNIK 20.01. – 19.02.

27 Czerwca 2011

Samopoczucie: Przyjaciółka zwierzy ci się z bardzo osobistej rzeczy, która trochę ...

Samopoczucie: Przyjaciółka zwierzy ci się z bardzo osobistej rzeczy, która trochę cię zaniepokoi. Poważnie z nią porozmawiaj, bo sama sobie z tym nie poradzi. Twoja pomoc jest jej potrzebna.

Miłość i seks: Jeśli przygodny seks, to tylko z zabezpieczeniem. Ten tydzień będzie sprzyjał przykrym wydarzeniom dotyczącym sfery intymnej, więc miej się na baczności.

Kariera i pieniądze: Wakacje to dobry moment, żeby rozejrzeć się za jakąś pracą. Nie licz na to, że uda ci się znaleźć prestiżowe zajęcie na dwa, trzy miesiące. Poszukaj pracy dorywczej.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 18:23:52

No, faktycznie. Przyjaciółka zwierzyła mi się,że próbowano ją zgwałcić, miałam niezły kocioł z nią ,trochę się załamała. A jeśli chodzi o przygodny seks- ups. Zdarzyło się, całkiem niedawno, po pijaku. A aktualnie myśle nad rzuceniem pracy i poszukanie lepiej płatnej. Ktoś mnie obserwuje? ;>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 01:42:38

Piernicz, piernicz, ja posłucham. Dla przyjaciół jestem zawsze, przygodnego seksu nie uprawiam, bo nie ufam ludziom, a prace mam na 12 tygodni z niezła płacą, więc fak ju

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1