Wodnik

20 Sierpnia 2012

Nieoczekiwane i pomyślne wydarzenia zapoczątkują dobrą passę, która potrwa do końca tygodnia.

Samopoczucie: Nieoczekiwane i pomyślne wydarzenia zapoczątkują dobrą passę, która potrwa do końca tygodnia. W świetnym nastroju poradzisz sobie z każdym zadaniem, a domowe obowiązki przestaną ci sprawiać trudności. Dobra organizacja i szybkość działania zapewnią ci dodatkowe godziny wolnego czasu.

Miłość i seks: Napraw relację z bliskim mężczyzną, skupiając się na teraźniejszości. Wypominanie dawnych błędów sprawia, że urazy, o których dawno powinniście zapomnieć, wciąż wam towarzyszą. Zacznijcie budować wszystko od nowa, a między wami znowu zaiskrzy.

Kariera i pieniądze: Jeśli chcesz coś wynegocjować od szefa, pamiętaj, by okazać mu należyty szacunek. Świat biznesu oparty jest na hierarchii pracowników i odpowiednim traktowaniu osób na wyższym szczeblu. Pamiętaj, że przełożony sprawuje nad tobą władzę, więc nie osiągniesz celu, traktując siebie na równi z szefem.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 14:33:48

Mhhy naprawic relacje z mezczyzna a to ciekawe.Jak faceci to uparte osly i niczego nie chca naprawiac.Postawia na swoim a Tobie powiedza Bay bay malenka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 22:32:57

dokładnie !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1