Wodnik

28 Maja 2012

Pod koniec tygodnia zapomnij o liczeniu kalorii i wybierz się z koleżanką do cukierni.

Samopoczucie: Pod koniec tygodnia zapomnij o liczeniu kalorii i wybierz się z koleżanką do cukierni. Bez wyrzutów sumienia zafunduj sobie deser z bitą śmietaną i rozkoszuj się w niebiańskich smakach. Jednorazowa dawka cukru ci nie zaszkodzi, a znacząco poprawi nastrój.

Miłość i seks: Singielki mają szansę rozkochać w sobie kolegę z pracy. Jesteś w związku? Sprawdź, czy twój partner nie za mocno interesuje się twoją przyjaciółką. Granica między sympatią a adoracją jest cienka, ale twojej spostrzegawczości nie da się zmylić.

Kariera i pieniądze: Uważaj na dwulicowego współpracownika. Ktoś pragnie twojej porażki, udając sprzymierzeńca. Nie wierz w bezinteresowność kolegów i ostrożniej zawieraj przyjaźnie w firmie.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-29 06:43:36

Jestem wodnikiem i hm.. 1. Nie jestem na diecie; 2. Jestem w związku szczęśliwa i mój facet nawet nie myśli o tym, żeby przytulić się do innej, a więc adoracja nie wchodzi w grę; 3. Nie mam żadnego współpracownika, tak więc też nikt nie może chcieć mnie wykorzystać. Skończyłam, dziękuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-28 18:56:17

akurat jestem na diecie i liczę kalorie. ;p nie mam zamiaru zawalać pod koniec tygodnia jak w weekend się będę ważyła ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-28 16:38:22

hm, mój kolega z byłej klasy ostatnio zaczął się mną interesować.... :) natomiast chłopak z którym się ostatnio spotykałam, faktycznie, większą uwagę zaczął skupiać na mojej przyjaciółce niż na mnie, traktując mnie przy tym jak powietrze... na szczęście ona ma męża i dziecko :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1