Wodnik

07 Maja 2012

Gdy wszystko idzie po twojej myśli, tryskasz humorem, ale wystarczy jedno potknięcie i całkowicie zmieniasz nastawienie do świata.

Samopoczucie: Gdy wszystko idzie po twojej myśli, tryskasz humorem, ale wystarczy jedno potknięcie i całkowicie zmieniasz nastawienie do świata. Pamiętaj jednak, że pesymizm jest zaraźliwy i uprawiając czarnowidztwo, dołujesz nie tylko siebie, ale i bliskich. Jeśli nie chcesz permanentnie psuć im humoru, zachowaj negatywne emocje dla siebie.

Miłość i seks: W spawach sercowych musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wypadków. Twój wybranek panicznie boi się związków, więc nakłanianie go do deklaracji mija się z celem. Poczekaj na ruch z jego strony, a wszystko ułoży się tak, jak zaplanowałaś.

Kariera i pieniądze: Czeka cię nerwowy i wręcz szalony tydzień w firmie. Tempo pracy jeszcze bardziej się zwiększy i nawet tobie będzie trudno temu sprostać. Jeśli nie chcesz zwariować, zadbaj o dobrą atmosferę ze współpracownikami i pamiętaj o regularnych przerwach.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-07 12:46:48

puki serca mi nie wyrwiesz nie weźmiesz mi nic!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-07 16:32:20

póki * kretynie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-07 12:08:12

:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1