Wodnik

19 Marca 2012

Niekorzystny układ planet sprawi, że będziesz wyjęta spod ochrony.

Samopoczucie: Niekorzystny układ planet sprawi, że będziesz wyjęta spod ochrony. Zapobiegawczo bądź bardziej czujna i w najbliższych dniach nie wracaj sama wieczorami do domu: zwłaszcza po nocnych imprezach i spotkaniach zakrapianych alkoholem.

Miłość i seks: W najbliższym tygodniu gwiazdy wróżą ci wiele niezapomnianych chwil. Znajomości, które nawiążesz, w przyszłości zaowocują poważnymi relacjami. Los jednak spłata ci figla i mężczyzna, który teraz wyda ci się najmniej atrakcyjny, okaże się być strzałem w dziesiątkę.

Kariera i pieniądze: Okoliczności zmuszą cię do wyrażenia opinii dotyczącej koleżanki z pracy. Zostaniesz przyparta do muru, a wymijająca odpowiedź jeszcze bardziej zaogni sytuację. Staniesz przed wyborem między lojalnością a dobrym układem z dyrektorem, więc zastanów się dwa razy zanim coś powiesz.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-25 11:09:33

O dziwo sprawdził mi się ten horoskop ;O ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 16:16:19

"Niekorzystny układ planet sprawi, że będziesz wyjęta spod ochrony." Poczułam to dzisiaj na swoim ciele spadając ze schodów....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 13:18:20

oj tak to prawda.Moje samopoczucie jest ost.mocno zanizone,a to wszystko przez to,ze osoba,ktora kocham,ma mnie popr.w dupie.Brak mi energii i ogolem to nic mi sie nie chce.Na dodatek dow.sie niedawno,ze kol.-ktorej teraz zr.nie nazwalab.kolezanka,oklamala mnie.Czyzby caly Swiat ustawil sie przeciwko mnie........Czekam na jakies porADY I PZDR.MAGDA20 3A LO.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 16:38:28

jeśli cię ktoś ma w dupie to po co się nim przejmujesz? nie to nie. jeśli będziesz się facetowi podobać to zawsze znajdzie czas dla ciebie. a z tą koleżanką to jakiś żart? to tylko koleżanka, więc nie musi być z Tobą super szczera, lol.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1