Strzelec

03 Października 2011

Samopoczucie: W tym tygodniu możesz poczuć się nieco gorzej. Wszystko przez tą jesienną pogod...

Samopoczucie: W tym tygodniu możesz poczuć się nieco gorzej. Wszystko przez tą jesienną pogodę. Chłód i szarość za oknem nie nastrajają cię zbyt pozytywnie. Na szczęście, możesz liczyć na wsparcie przyjaciół. Rozmowa z najlepszą koleżanką wpłynie na poprawę twojego humoru.

Miłość i seks: Czeka cię wiele gorących nocy. Jak nigdy dotąd, zapragniesz w tym tygodniu nowych łóżkowych wrażeń. Być może wypróbujecie z ukochanym nieznane dotąd techniki erotyczne. Samotne Strzelce mogą liczyć w tym tygodniu na gorący romans.

Kariera i pieniądze:W pierwszych dniach października znacznie lepiej będzie ci się pracowało w samotności. Jeżeli więc masz do wykonania jakieś zadanie zespołowe, lepiej odłóż je na przyszły tydzień. To nie najlepszy czas na wykonywanie poważnych transakcji finansowych. Mogą bowiem pojawić się pewne komplikacje. Warto przeczekać ten trudny moment.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-03 09:08:50

chłod i szarośc haha dziisaj to ja widze pikne słonce sliczne kolory jesieni a zreszta nawet gdyby bylo szaro to co a nastroj mam za****

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1