Skorpion

26 Marca 2012

Kto powiedział, że rockowe koncerty są tylko dla nastolatek?

Samopoczucie: Kto powiedział, że rockowe koncerty są tylko dla nastolatek? Przypomnij sobie młodzieńcze imprezowanie i zabaw się z przyjaciółką przy muzyce granej na żywo. Będzie to potężny zastrzyk energii, który zapewni ci dobry humor na cały tydzień.

Miłość i seks: Pod koniec tygodnia w sprawach sercowych zagości nuda. Weekend również nie przyniesie specjalnych uniesień, co sprawi że podświadomie zaczniesz szukać dodatkowych wrażeń. Głód emocji podniesie twoje libido, więc staniesz się podatna na adorację i flirt.

Kariera i pieniądze: Twoje gadulstwo przyniesie niespodziewane rezultaty. Na firmowym zebraniu nie powstrzymasz się od komentarzy, które usłyszą przełożeni. Ku zaskoczeniu wszystkich, nie zostaniesz wyproszona, lecz wysłuchana. Twoje odczucia i negatywne spostrzeżenia znajdą uznanie i potwierdzenie u szefa.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-26 17:13:25

NO WLASNIE, MIT EZ PASUJE DO ZEZZELGO TYG ;dd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-26 14:27:51

Ten horoskop chyba tyczył się zeszłego tygodnia :P bo na koncercie byłam w piątek, a z braku chłopa byłam mocno podatna na adorację, której nie brakowało przez cały tydzień ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-26 12:03:49

znaczy, ze mam wygarnac szefowej? ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1