Skorpion

13 Lutego 2012

W połowie tygodnia niewłaściwie ocenisz koleżankę z pracy.

Samopoczucie: W połowie tygodnia niewłaściwie ocenisz koleżankę z pracy. Jesteś dobrym psychologiem, ale nie każdego da się bez trudu rozszyfrować. Nie wyciągaj pochopnych wniosków na podstawie własnej obserwacji, bo tym razem możesz się grubo mylić.

Miłość i seks: Nie daj się zimowym mrozom i pozwól swojemu sercu na odwilż. Zmrożone uczucie do partnera pogrąża wasz związek i potęguje wzajemną niechęć. W weekendowy wieczór koniecznie podkręć temperaturę w waszej sypialni. Jesteś sama? Daj w końcu szansę nieśmiałemu chłopakowi, który od dawna wodzi za tobą wzrokiem.

Kariera i pieniądze: Na zbliżającej się rozmowie kwalifikacyjnej zmień dotychczasową taktykę. W tym wypadku nie zyskasz wiele przechwalaniem się i przesadną autoreklamą. Bądź skromniejsza i bardziej tajemnicza.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-13 17:01:53

jeny... ja chętnie dam szansę jednemu, jakby się w końcu do mnie odezwał!!! a tak to jak mam dać mu szansę? widzę, że jest nieśmiały, ale jednocześnie chciałby coś do mnie powiedzieć... brak odwagi prowadzi do tragedii. doświadczyłam tego w życiu już pare razy i cierpnie kilka lat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1