Rak

16 Kwietnia 2012

To najlepszy moment na realizację pasji.

Samopoczucie: To najlepszy moment na realizację pasji. Większa ilość czasu wolnego i aprobata ze strony bliskich zmotywuje cię do działania. Pokochasz na nowo swoje hobby i przypomnisz sobie, ile radości daje rozwijanie zainteresowań.

Miłość i seks: Nie rezygnuj z mężczyzny, który ci się podoba, tylko dlatego, że jest zabójczo przystojny. Nie każdy facet z piękną twarzą i wysportowanym ciałem musi być zarozumiały i dla ciebie niedostępny. Więcej pewności siebie i wiary we wrażliwość mężczyzn.

Kariera i pieniądze: Fakt, że twoja pensja wystarcza ci na zaspokojenie potrzeb, nie oznacza, że dobrobyt będzie trwał wiecznie. Życie jest nieprzewidywalne, więc zabezpiecz się na „czarną godzinę”. Zapewni ci to psychiczny komfort i pewność, że w razie kłopotów nie będziesz musiała się zapożyczać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 16:18:22

coś jakby nawet pasuje.. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 11:17:37

shinybox.pl/?ref=e5af39d chcesz być testerką luksusowych kosmetyków? zarejestruj się już dziś! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 10:08:20

poznałam przystojnego faceta ale wiem, że to nie te progi.. on ma kase a ja jestem pulchna chodzimy razem zaocznie do szkoly, on po mnie przyjezdza do domu i mnie odwozi bardzo fajne nam sie gada i na okraglo sie smiejemy ale to nie moze wypalic :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-16 10:30:36

Skoro się dogadujecie, przyjezdza po Ciebie (to nie jest błachostka!) , razem się śmiejecie to już coś. Może pewnego razu zapytaj się czy nie ma ochoty na kawe po zajeciach? Kawa to bezpieczna opcja, a może się okaże, że rozwój akcji się przyśpieszy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1